KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15712026
nr 1571 2026
Hanna Szyvotovska (f. 1970, Ukraina). "Van Gogh House". Signerad, daterad 2019. Olja på duk, 60x50cm, oramad
måndag 16 oktober 2023
kl 19:39:50
16 okt
Specialauktion ART FOR THE FUTURE
Läs mer om Specialauktion ART FOR THE FUTURE